selene e liquid by zeus
£15
zeus nicotine shot
(In Stock : 658)£0.99
the black e liquid by zeus
(In Stock : 18)£14.99
cerbeus e liquid by zeus
(In Stock : 17)£15
crius e liquid by zeus
(In Stock : 15)£15
phoebe e-liquid by zeus
(In Stock : 15)£14.99
proper vape watermelon ice e-liquid by zeus
(In Stock : 15)£14.99
dimpleberry e liquid by zeus
(In Stock : 15)£14.99
black reloaded juice by zeus
(In Stock : 10)£14.99
neptune e-liquid by zeus
(In Stock : 6)£14.99
sito e-liquid by zeus
(In Stock : 5)£14.99
hercules e-liquid by zeus
(In Stock : 5)£14.99
pomona e-liquid by zeus
(In Stock : 5)£14.99
Total Selected Items: 0
£0.00
Detail
SELENE SHORTFILLS
A beautiful berry blend, our Selene vape captures the divine deliciousness of summertime. A clever concoction of cherry, raspberry and blueberry, the fruity and flavoursome inhale tingles on the taste buds with its fresh, tangy sweetness.
Specification
| Weight | 140 g |
|---|---|
| Dimensions | 4.1 × 4.1 × 14.1 cm |
| Bottle Size | 50ml, 100ml |
| Brand | Zeus Juice |
| Flavours | Berry Fruits, Other Fruits |
| PG / VG Mix Ratio | 30% PG / 70% VG |
| Nicotine Strength | 0mg/ml |
| Product Manufacturer | Zeus Juice |