zeus the black ice 20mg e liq
£3.99
Buy More, Save More
Buy 3 for £2.01 Off
£3.32 £3.99
Total £9.96 £11.97
Buy 6 for £4.05 Off
£3.31 £3.99
Total £19.86 £23.94
Buy 10 for £6.06 Off
£3.38 £3.99
Total £33.8 £39.9
zeus nicotine shot
(In Stock : 658)£0.99
the black e liquid by zeus
(In Stock : 18)£14.99
cerbeus e liquid by zeus
(In Stock : 17)£15
crius e liquid by zeus
(In Stock : 15)£15
black reloaded juice by zeus
(In Stock : 15)£14.99
phoebe e-liquid by zeus
(In Stock : 15)£14.99
proper vape watermelon ice e-liquid by zeus
(In Stock : 15)£14.99
dimpleberry e liquid by zeus
(In Stock : 15)£14.99
boreas e-liquid by zeus
(In Stock : 11)£14.99
neptune e-liquid by zeus
(In Stock : 6)£14.99
sito e-liquid by zeus
(In Stock : 5)£14.99
hercules e-liquid by zeus
(In Stock : 5)£14.99
Total Selected Items: 0
£0.00
Detail
All the depth of flavour you expect from The Black… Only now hell has frozen over with a blanket of black ice.
- 10ml of e-liquid in a 10ml bottle
- Full of flavour that does not fade
- Unique bottle designs that are instantly recognisable and one-of-a-kind
- Tamper-evident seal & childproof cap
- Bottles and caps are formed from recycled plastic
- Produced and filled within an ISO Class 7 cleanroom
- Full traceability of each individual bottle
- Manufactured in the United Kingdom
Specification
| Weight | 23 g |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 7.3 cm |
| Bottle Size | 10ml |
| Brand | Zeus Juice |
| Flavours | Berry Fruits, Ice |
| Nicotine Strength | 20mg/ml |
| PG / VG Mix Ratio | 50% PG / 50% VG |
| Product Manufacturer | Zeus Juice |