zeus dodoberry 20mg e liq
£3.99
Buy More, Save More
Buy 3 for £2.01 Off
£3.32 £3.99
Total £9.96 £11.97
Buy 6 for £4.05 Off
£3.31 £3.99
Total £19.86 £23.94
Buy 10 for £6.06 Off
£3.38 £3.99
Total £33.8 £39.9
zeus nicotine shot
(In Stock : 658)£0.99
the black e liquid by zeus
(In Stock : 18)£14.99
cerbeus e liquid by zeus
(In Stock : 17)£15
crius e liquid by zeus
(In Stock : 15)£15
phoebe e-liquid by zeus
(In Stock : 15)£14.99
proper vape watermelon ice e-liquid by zeus
(In Stock : 15)£14.99
dimpleberry e liquid by zeus
(In Stock : 15)£14.99
black reloaded juice by zeus
(In Stock : 10)£14.99
neptune e-liquid by zeus
(In Stock : 6)£14.99
sito e-liquid by zeus
(In Stock : 5)£14.99
hercules e-liquid by zeus
(In Stock : 5)£14.99
pomona e-liquid by zeus
(In Stock : 5)£14.99
Total Selected Items: 0
£0.00
Detail
Dark forest berries picked from the garden of Zeus, with a subtle fresh mint that will leave your mouth watering.
This product is powered by NS20. The two main benefits of Nicotine Salts are that it affects the flavour of the E-Liquid much less than traditional nicotine and has much less of a throat hit at such high strengths.
Specification
| Weight | 23 g |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 7.3 cm |
| Bottle Size | 10ml |
| Brand | Zeus Juice |
| Flavours | Forest Berries / MInt / Grape |
| Nicotine Strength | 5mg/ml, 10mg/ml, 20mg/ml |
| PG / VG Mix Ratio | 50% PG / 50% VG |
| Product Manufacturer | Zeus Juice |
| Awards | Best Nic Salt |